Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Paragraf Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları için - Pelikan Yayıncılık - pelikan-01
Barkod: pelikan-01
Baskı Tarihi: 2018
Ebat: 19x27
Baskı Yeri: Ankara

Paragraf Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları için

Fiyatı:49.90TL70.00TL
Kazancınız 20.10TL
1 Gün İçinde Kargo
Yayınevi: Pelikan Yayıncılık
Ales Kitapları
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
   

Sepete EkleGönder
taksit

Paragraf Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları için

KPSS, ALES, DGS, YGS… Hangi sınava girersek girelim paragraf, şanını tüm dünyaya duyurmuş bir padişah edasıyla bize meydan okur. Okuma alışkanlığımız da yoksa onu tahtından etmek ne zordur bilirsiniz. İşte elimizdeki kitapta daha önce neredeyse hiç görmediğiniz, ilk zamanlarda belki biraz "Yok artık!" diyeceğiniz ama zamanla alışıp paragrafa meydan okuyacağınız taktikler yer almaktadır.

"Artık her paragraf sorusu birkaç saniye" sloganımız bir iddiadan da öte artık yer etmiş bir gerçektir. Yeter ki taktikler doğru kavranılıp doğru sorular üzerinde denenebilsin.

ÖSYM'nin paragraf dili bu kitapla artık tamamen çözülmüş olup "Paragrafın oyunu buraya kadarmış" diyeceğimiz bir kaynağa sahipsiniz artık. Kitabın başından sonuna kadar söylenen her şey çıkmış sorular üzerinde kolaylıkla uygulayabileceğiniz muhteşem taktiklerdir.

Artık elinizdeki bu kitapla hangi sınava girerseniz girin tahtını adeta yerle bir ettiğiniz paragraf sorularını gördükçe keyfiniz yerine gelecek. Sınavda bütün zamanınızı alan bu sorularla adeta kısa bir selamlaşmanız olacak o kadar.

Ey paragraf! Sana sesleniyoruz:

Sınav ayırt etmeden çaldığın zamanlar yetti artık!

Yok artık esirin olmuş öğrenci grubu!

Yok artık altını çize çize okuduğumuzdan kaybettiğimiz zamanlar!

Artık bizim saltanatımız başlıyor!

Artık sınav süresi en yakın dostumuz, sense bir selamlık saltanata hasret padişah…

Son olarak kitabın hazırlanış aşamasında desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli yayın yönetmenimiz Aydoğan Yaşar DOĞAN hocamıza, özgün yaklaşımları ile ufkumuzu açan, dizgi operatörümüz Cemal İNCEOĞLU'na, kitabın ilk satırından son satırına kadar her zaman arkamda olan sevgili eşim Sezen BAYINDIR'a, yazılış süreci içerisinde oyuncaklarıyla tek başına oynamak zorunda kalan iki yaşındaki canım oğlum Berat BAYINDIR'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Rüştü BAYINDIR

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Adınız:Artıları
Eksileri
Yorumunuz:
Fotoğraf Ekle
Foto Link (url):
Doğrulama kodunu giriniz:


Etiketler:pelikan-01